Wykład publiczny o buddyzmie 13.XI (poniedziałek)

Zapraszamy serdecznie na wykład publiczny: „Buddyzm w praktyce – czyli jak być szczęśliwym”, który poprowadzi buddyjski nauczyciel – Karol Ślęczek. Wykład będzie miał charakter wprowadzający i przeznaczony jest przede wszystkim dla tych, którzy chcą dowiedzieć się, jak stosować buddyzm w życiu codziennym. W trakcie wykładu będzie można zadawać pytania, a pod koniec uczestniczyć w krótkiej buddyjskiej medytacji.
Buddyzm w praktyce - czyli jak być szczęśliwym. Buddyzm Medytacja Gdynia

Wstęp wolny.

Miejsce: Cech Rzemiosła i Przedsiębiorczości
Sala widowiskowa im. Zygmunta Mecnera
Adres: 10 Lutego 33, Gdynia
Termin: 13.11.2017 (poniedziałek)
godz.: 18:30
Fb wydarzenia: kliknij tutaj

Po wykładzie publicznym będziemy kontynuować spotkanie z Karolem Ślęczkiem w BGM Gdynia (ul.Władysława IV 38/13). O 21:00 zapraszamy na wykład w formie pytań i odpowiedzi.

Uwaga: Dla osób praktykujących Nyndro – w ciągu dnia odbędą się wyjaśnienia do 3 pierwszych części. O szczegóły pytajcie w BGM Gdynia 🙂

Karol Ślęczek (ur.1956 r.) Absolwent Wydziału Filozofii Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Z buddyzmem Diamentowej Drogi związany od 1978 roku. Jeden z założycieli oraz wieloletni przewodniczący ośrodka w Krakowie. Członek Rady Nadzorczej Buddyjskiego Związku Diamentowej Drogi Linii Karma Kagyu w Polsce. Od 1988 roku naucza o buddyzmie na uniwersytetach w Europie, obu Amerykach i Australii. Wielokrotnie podróżował z Lamą Ole po całym świecie. Mieszka w Krakowie.